Świeczka z wosku pszczelego jonizuje powietrze

Świeczka z wosku pszczelego odświeżają i jonizują powietrze. Płonąca świeca jest nie tylko źródłem światła, ale także produktem o cennych właściwościach leczniczych. Przede wszystkim woskowe świece likwidują szkodliwe zapachy naturalne i sztuczne, w tym zapach dymu tytoniowego. Świece odświeżają również powietrze, a co najważniejsze, nasycają je przyjemnym miodowym aromatem. Produkt ten ujemnie jonizuje powietrze, co oznacza, że neutralizuje negatywne promieniowanie urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Dodatkowo jony te łagodzą alergie, astmę, choroby górnych dróg oddechowych i płuc.

Świeczka z wosku pszczelego
Naturalna świeczka z wosku pszczelego

Zalety z palenia naturalnych świec

Zapach świec woskowych korzystnie wpływa na samopoczucie i działa uspokajająco. Udowodniono, że pozytywnie wpływa na koncentrację. Warto wiedzieć, że świece z wosku pszczelego spalają się bezdymowo i nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji. Ponadto dają jasne, ciepłe i przyjemne światło. Świece woskowe powinno palić się od 15 do 60 minut dziennie.
Świece z naturalnego wosku pszczelego wykazują się szerokim spektrum działania leczniczego.

Ręcznie zwijane świeczki na wystawie.

Harmonijna atmosfera ze świecą z wosku pszczelego

Przede wszystkim łagodzą dolegliwości nieżytu górnych dróg oddechowych. Są skutecznym lekiem na choroby płuc, alergię oraz astmę. Normalizują ciśnienie krwi i podnoszą wydolność całego organizmu. Świeczki z wosku pszczelego zwiększają również zdolność zapamiętywania. Powstały w pomieszczeniu mikroklimat wywołuje w osobach przebywających w jego zasięgu przypływ optymizmu. Dając siłę do przezwyciężenia trudności dnia codziennego, zmieniając problemy na sprawy do załatwienia, a załamanie – na przypływ energii i zdrowia.

Dobre Pola Naturalna świeca z wosku pszczelego

Zdrowe, codzienne nawyki!

Naturalna świeczka z wosku pszczelego to kolejna propozycja na dodanie czegoś więcej do naszej przestrzeni. Podobnie jak zakwas z buraków czy chleb z czarnuszką na zakwasie. Zmieniajmy przede wszystkim nasze codzienne nawyki na coś bardziej zdrowego. Dlatego w naszym sklepie kupisz świecę z wosku pszczelego.
Zadbajmy też o ruch! Joga Nowe Miasto Lubawskie zaprasza!

W razie pytań dzwoń 503 034 555
Bądź na bieżąco z naszymi zajęciami na FB https://www.facebook.com/dobrepola
Jeżeli szukasz ciekawych zdrowych produktów to zapraszamy do naszego sklepu http://www.dobrepola.pl/sklep/
Zajrzyj na Instagram https://www.instagram.com/dobrepola/